Krajské kolo závodu světlušek 2014

Termín: 23. - 24. 5. 2014
Místo konání: Dobřichovice, okres Praha-západ
Sraz: 23. 5. 2014 od 17: 00 do 19:00 v areálu sokolovny
Velitel závodu: Petr Novák - Zip (kontakty: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., +420 606633064)

Doprava

  • vlaková trať 171 - Praha-Beroun (od nádraží cca 1,5 km pěšky)
  • v případě dopravy osobními auty - parkování možné

Stravování

  • pátek - vlastní večeře
  • sobota - zajišťuje pořadatel (strava po celý den + balíček na cestu)

Ubytování

  • spaní v sokolovně na zemi

Program

pátek 17:00 - 19:00 příjezd, registrace
večer oheň
sobota 09:00 - 09:30 slavnostní nástup
09:30 - 17:00 závod
17:00 - 17:30 konec závodu, vyhlášení výsledků

S sebou

karimatka, spacák, přezůvky, lžíce, hrneček, láhev s pitím, večeři. Pevnější boty na závod (NE plátěnky!!), kroj

Startovné

  • 150,-Kč na závodníka
  • doprovod a vedoucí neplatí
  • platba v hotovosti při registraci

Doprovod

Moc prosíme, aby každá hlídka přijela s doprovodem min. dvou lidí (vůdcem a roverem). Pokud bude vůdce ochoten zapojit se do týmů rozhodčích a zvýšit tak objektivitu, při posuzování disciplin, budeme moc rádi.

Doprovod bude hlídku doprovázet během závodu. Pouze pro úplnost připomínáme, že při plnění úkolů nesmí nijak zasahovat a radit. V případě zasahování má rozhodčí právo snížit hlídce bodové ohodnocení.

Disciplíny čekající na hlídky

Kuchařské dovednosti, fyzická zdatnost, orientace, skauting a vlast, manuální zručnost, problémové situace, dopravní značky, logické myšlení, první pomoc, vyhledávání informací a tajná disciplina.Kuchařské dovednosti, fyzická zdatnost, orientace, skauting a vlast, manuální zručnost, problémové situace, dopravní značky, logické myšlení, první pomoc, vyhledávání informací a tajná disciplina.

Symbolický rámec

Téma závodu jsou indiáni. Prosím předejte hlídkám dopis od šamanky „Jarní den“.

Pokud hlídka do závodu nastoupí tématicky (indiánsky) nazdobena nebo oblečena, bude to vítáno. Rozhodně to ale není podmínkou.


Informace pro doprovod (R+R)

Místní roverský kmen, zve u příležitosti závodu světlušek všechny krajské rovery a rangers na společné setkání. Pokud pojedete jako doprovod vašich hlídek, zauvažujte, zda se nechcete v Dobřichovicích zdržet až do neděle. Pokud ano, kontaktujte prosím Smíška.

Závod není jen pro závodníky. Je to skvělá příležitost se poradit o našem skautingu i roveringu a báječně se u toho pobavit. Počítáte-li s účastí na našem pozávodovém odpočinkovém programu, zkuste nám poslat email, abychom s vámi i my mohli počítat.

Dotazy, přání, nápady a hlavně předběžné přihlášení posílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jan Pešta - Smíšek


Přílohy