Umělecká šestka 27.-29.3.2015

Václav IV. povýšil Dobříš na městečko a při příležitosti této slavnostní události se rozhodl uspořádat velké klání!

Proto jsou zvány světlušky a vlčata z celé země české, aby přijeli na svých bujných ořích do Dobříše a zúčastnili se tohoto turnaje, jež se uskuteční ve dnech 27.-29.3.2015. Šestky poměří své síly v klání výtvarném, divadelním a pěveckém.

Umělecká šestka 2015Umělecká šestka 2015 je celostátní akce pro všechny vlčata a světlušky a koná se 27.– 29.3.2015 ve městě Dobříš (Středočeský kraj).

Jedná se o víkendovou celostátní soutěž pro vlčata a světlušky (2. – 5. třída ZŠ). Soutěžit mohou pouze celé šestky (šestkou se myslí skupinka o velikosti 5 – 8 dětí).

Umělecká šestka se dělí na tři soutěže – VýtvarnouDivadelní a Zpívající. Jedna šestka si může vybrat 1 –  2 soutěže, kterých se zúčastní. Jeden oddíl může přihlásit více šestek.

Každá soutěž vyžaduje nějakou formu domácí (oddílové) přípravy a aktivní vystoupení na akci samotné. Zadání domácí přípravy dostanou přihlášené oddíly s dostatečným předstihem. Jednotlivé soutěže hodnotí odborná porota.

Součástí akce je také bohatý doprovodný program. Vlčata a světlušky si budou moci vyzkoušet spoustu zajímavých věcí a poznat Dobříš, město na Zlaté stezce, sídlo královského lovčího a rodu Colloredo-Mannsfeld.

Více informací a přihlášky: http://umeleckasestka2015.skauting.cz/

Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.